دوشنبه ، 01 بهمن 1397
تاریخ: 1397/07/11 نظرات: 0 نظر نمایش: 76 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سمینار تحول دیجیتال در صنعت گردشگری در سنندج برگزار شد

سمینار تحول دیجیتال در صنعت گردشگری در سنندج برگزار شد

 سمینار آموزشی تحول دیجیتال در صنعت گردشگری با حضور دانشجویان، فعالان بخش خصوصی و علاقه مندان این حوزه در تاریخ 10/7/97 برگزار شد.

 سمینار آموزشی تحول دیجیتال در صنعت گردشگری با حضور دانشجویان، فعالان بخش خصوصی و علاقه مندان این حوزه در تاریخ 10/7/97 برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان، سمینار تحول دیجیتال در صنعت گردشگری با حضور حمید اسکندری معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و کوروش قادری رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان سنندج برگزار شد.

این سمینار با سخنرانی سالار کهزادی متخصص گردشگری الکترونیک، بشری مهاجر و باسط رستمی بنیان گذاران استارت آپ نوین توریسم با موضوع تحول دیجیتال درگردشگری چالش ها و راهبردها، تحول تجربی مشتری در عصر دیجیتال و استارت آپ ها در تحول دیجیتال در مجتمع تفریحی گردشگری فامیلی لند سنندج برگزار گردید. 

حمید اسکندری معاون گردشگری اداره کل در این سمینار گفت: شعار امسال، گردشگری با رویکرد گردشگری دیجیتال نام گذاری شده است و روز به روز با توجه به پیشرفت در صنعت فناوری با رویکرد گردشگری به سمت دیجیتالی شدن بخش های مختلف این حوزه پیش می رویم.

وی افزود: در زمینه های مختلف گردشگری، با توجه به توسعه و وسعت زمینه های منطقه ایی، کشوری و حتی فرامنطقه ایی می توانیم تاثیراتی مثبت در توسعه گردشگری و ارتباطات فرهنگی داشته باشیم. 

وی گفت: امیدوارم در روزهای آینده بتوانیم دوره های جدیدتری توسط اساتید فن و توانمند در موسسات مختلف برگزار کنیم.

کورش قادری رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان سنندج نیز ضمن تبریک هفته گردشگری به فعالین این حوزه گفت: گردشگری امروزه در سطح دنیا موضوعی مهم است که در توسعه اقتصادی استان می تواند نقش خوبی ایفا کند و فعالین این حوزه بتوانند از پتانسیل هایی که در استان وجود دارد بهره بگیرند.

وی افزود: آموزش در صنعت گردشگری و ایجاد فرصت برای حضور انسان های توانمند بسیار مهم است و امیدواریم با توسعه این برنامه های آموزشی بتوانیم به رونق گردشگری در کردستان کمک کرده باشیم.

 

 
تصاویر مرتبط
  • سمینار تحول دیجیتال در صنعت گردشگری در سنندج برگزار شد