دوشنبه ، 01 بهمن 1397
تاریخ: 1397/08/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 35 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جشنواره راهنمایان حرفه ای گردشگری ایران به میزبانی سنندج برگزار می شود

جشنواره راهنمایان حرفه ای گردشگری ایران به میزبانی سنندج برگزار می شود

اولین جشنواره و دورهمی راهنمایان حرفه ای گردشگری سراسر کشور به میزبانی سنندج از 23 تا 25 آبان ماه با حضور 150 نفر از راهنمایان حرفه ای گردشگری ایران برگزار می شود

 

اولین جشنواره و دورهمی راهنمایان حرفه ای گردشگری سراسر کشور به میزبانی سنندج از 23 تا 25 آبان ماه با حضور 150 نفر از راهنمایان حرفه ای گردشگری ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان؛ اولین جشنواره و دورهمی راهنمایان حرفه ای گردشگری سراسر کشور به میزبانی سنندج با هدف معرفی پتانسیل های گردشگری کردستان و بررسی راهکارهای توسعه و شناسایی ظرفیت ها در زمینه گردشگری برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این جشنواره استفاده از پتانسیل های راهنمایان حرفه ای جهت ارتقای سطح توانمندی و دانش راهنمایان استان برای توسعه و رونق توریسم در کردستان است.

معرفی تخصصی استان کردستان به راهنمایان حرفه ای ایران جهت برگزاری تورهای مختلف نیز از دیگر اهداف برگزاری این نشست سه روزه است.

کارگاه های آموزشی تورهای خروجی و ورودی از جمله اروپا گردی شامل هند، ایتالیا، سوییس و فرانسه برای اولین بار در کردستان با تکیه بر مهندسی فنون تورگردانی نیز برگزار می شود.

افتتاح جامعه حرفه ای راهنمایان گردشگری استان کردستان، برگزاری پنل تخصصی با حضور اساتید حرفه ای راهنمایان گردشگری ایران، برگزاری شب فرهنگی کردستان، اجرای تور سنندج گردی و محوطه های باستانی و تاریخی سنندج از دیگر برنامه های ما در این دورهمی خواهد بود

 

 

 
تصاویر مرتبط
  • جشنواره راهنمایان حرفه ای گردشگری ایران به میزبانی سنندج برگزار می شود